Кейс для зберігання наручних годинників на 1 відділення, дерев'яна скринька, подарунковий футляр, органайзер для годинників

740 ₴
- Немає в наявності
- Код: RB512-1
+380 (67) 961-28-42
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна шкатулка для зберігання наручних годинників виконана з натурального дерева з м’яким оксамитовим оздобленням всередині. Оснащена одним окремим відділенням з подушечкою, яка надійно фіксує годинник і запобігає його пошкодженню. Прозора кришка дозволяє бачити годинник, не відкриваючи футляр, а металева застібка надійно утримує кришку закритою. Така шкатулка стане практичним рішенням для зберігання і стильним аксесуаром для інтер’єру.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Внутрішнє оздоблення: оксамит
Кількість відділень: 1
Кришка: прозора
Замок: металевий
Призначення: зберігання і презентація годинників
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість | 1 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 740 ₴





