Гострі професійні машинки для стрижки волосся VGR, Електромашинка для волосся Тример скронь SR-89

852 ₴
426 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1578p5yozs
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📦 Гострі професійні машинки для стрижки волосся VGR, Електромашинка для волосся Тример скронь SR-89
🛠️ Машинка для стрижки волосся VGR V-071 триммер для бороди та вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🛠️ Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-071 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
🛠️ Корпус виготовлений з металу та пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
🛠️ Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
🛠️ У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва машинка триммер VGR V-071 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-071 відмінно справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
🛠️ Особливості:
- ⭐ Акумуляторний тип.
- ⭐ Зелений індикатор заряджання
- ⭐ Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
- ⭐ Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- ⭐ Бреє стриже чітко та чисто.
- ⭐ Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- ⭐ Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- ⭐ Двигун із високою швидкістю обертання
🛠️ Характеристики:
- ⭐ Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
- ⭐ Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- ⭐ Рівень водонепроникності: IPX 5
- ⭐ Потужність: 10 Вт (висока потужність)
- ⭐ Час використання: 120 хв
- ⭐ Виробник: VGR
- ⭐ Модель: V-071
- ⭐ Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- ⭐ Кілька режимів регулювання межі
- ⭐ Метод очищення: миючий
- ⭐ Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- ⭐ Нековзне покриття
- ⭐ Час заряджання: 1,5 год
- ⭐ Матеріал корпусу: АБС-пластик + Сталь (метал)
🛠️ Комплектація:
- ⭐ USB кабель
- ⭐ Знімні насадки 1,2,3 мм.
- ⭐ Щітка для чищення
- ⭐ Олія
- ⭐ Машинка для стрижки волосся VGR V-071
🛠️ Характеристики
- ⭐ Час заряджання акумулятора-90 хв
- ⭐ Потужність-10 Вт
- ⭐ Час автономної роботи-120 хв
- ⭐ Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- ⭐ Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди
- ⭐ Матеріал лез-Сталь
- ⭐ Країна реєстрації бренду-Китай
- ⭐ Вага-0.1кг
- ⭐ Колір Сталевий
- ⭐ Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів
- ⭐ Гарантія-6 місяців
- ⭐ Тип управління-Повзункове
- ⭐ Акумулятор живлення
- ⭐ Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- ⭐ Функціональні особливості – індикатор заряджання
- ⭐ Країна виробник -Китай
- ⭐ Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- ⭐ Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- ⭐ ширина ножа -35мм
- ⭐ Тип двигуна -Роторний
- ⭐ Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- ⭐ Сфера використання -Побутова
- ⭐ Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Електрична машинка для стриження потужна VGR V-071, Професійна машинка для стриження волосся в салон SR-89 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 426 ₴










