Тример для скронь VGR, Чоловічий набір для стрижки волосся акумуляторний Машинка стрижки хороша UG-71

1 284 ₴
642 ₴
- Готово до відправки
- Код: s86149yqc
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Тример для скронь VGR, Чоловічий набір для стрижки волосся акумуляторний Машинка стрижки хороша UG-71
💡 Тример для бороди та вусів, для волосся, для стрижки професійний акумуляторний бездротовий з насадками та дисплеєм 1, 2, 3мм VGR 5W 1500mAh Gold – зустрічайте чарівний помічник для вашого стилю. Цей елегантний інструмент не просто стриже і надає форму, він також має дивовижну технологію, яка дозволяє вам стежити за кожним міліметром вашого образу. інтегрований дисплей. Насадки різної довжини дозволять вам створити ідеальний вигляд з легкістю та точністю.
💡 Довіртеся цьому тримеру, щоб підкреслити свою унікальність і стиль з кожним рухом!
💡 Особливості:
- ⭐ Живлення від вбудованого акумулятора.
- ⭐ Цифровий світлодіодний дисплей для відсоткового відображення стану акумулятора.
- ⭐ Потужний двигун.
- ⭐ Низький рівень шуму.
💡 Характеристики:
- ⭐ Мінімальна довжина зрізу: 0.5 мм.
- ⭐ Час заряджання: 2.5 години.
- ⭐ Ємність акумулятора: 1500 mAh.
- ⭐ Потужність: 5 Вт.
- ⭐ TYPE-C роз’єм для заряджання.
- ⭐ Час роботи від акумулятора: 200 хвилин.
- ⭐ Тип: тример.
- ⭐ Тип акумулятора: Li-ion.
💡 Комплектація:
- ⭐ насадки для стрижки – 3 шт. (1 мм, 2 мм, 3 мм)
- ⭐ USB-C кабель для заряджання
- ⭐ пляшка з маслом для змащування ножів
- ⭐ триммер VGR
- ⭐ фірмова упаковка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина стриження | 7 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип прибора | Набір для стриження |
| Товар | Машинка для стриження волосся гарна VGR V-983, Професійна машинка для стриження з насадками UG-71 |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 642 ₴










