Електронна машинка для стрижки, Машинка для стрижки акумуляторна з керамічними ножами OK-99

402 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7j6279u
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📣 Електронна машинка для стрижки, Машинка для стрижки акумуляторна з керамічними ножами OK-99
💡 Машинка для стрижки VGR V-055 – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
💡 Машинка для стрижки VGR V-055 відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акамулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей. Корпус виготовлений з пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
💡 Швидкознімний ножовий блок виготовлений з нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
💡 У комплектації щітка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення олії необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні.
💡 Особливості:
- ➕ Зелений індикатор заряджання.
- ➕ Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- ➕ Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- ➕ Двигун із високою швидкістю обертання.
- ➕ Вимикач натискного типу для простоти експлуатації.
- ➕ Акумуляторний тип.
- ➕ Кілька режимів регулювання межі.
- ➕ Підійде для стрижки бороди, окантовки, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- ➕ Нековзне покриття.
- ➕ Бреє чітко та чисто.
💡 Характеристики:
- ➕ Рівень водонепроникності: IPX 5
- ➕ Потужність: 10 Вт
- ➕ Матеріал корпусу: АБС-пластик
- ➕ Виробник: VGR
- ➕ Країна виробник: Китай
- ➕ Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- ➕ Час заряджання: 1,5 год
- ➕ Акумулятор: 500 mAH
- ➕ Час використання: 120 хв
- ➕ Тип: Машинка для стрижки
- ➕ Метод очищення: миючий
- ➕ Розмір: 15х4,5х3,5 см
- ➕ Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- ➕ Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
💡 Комплектація:
- ➕ Кабель для заряджання
- ➕ Щітка для чищення
- ➕ Знімні насадки: 3,6,9,12 мм.
- ➕ Олія
- ➕ Машинка для стрижки волосся
- ➕ Упаковка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип прибора | Набір для стриження |
| Товар | Набір для стриження волосся на акумуляторі VGR V-055, Тример для стриження акумуляторний професійний OK-99 |
- Ціна: 402 ₴










