Стінка для дитячих іграшок Кораблик: DS-329

5 302 ₴
- Немає в наявності
- Код: DS-329
+380 (67) 961-28-42
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стінка для дитячих іграшок Кораблик призначений для дошкільних установ.
Колір корпусу стінки виготовлений із ЛДСП Білого кольору або Бук, двері стінки й елементи виготовлені з ЛДСП кольорового (червоний,зелена вода, жовтогарячий,зелений, жовтий, голий,сакура, ваніль,дуб молочний)
Облицювання дверей і полиць ПВХ 0.5-0.6 мм.
Матеріал виготовлення ламіноване ДСП 16 мм, класу емісії Е1/
Торці виробів облицьовані крайкою ПВХ — 0,5-0,6 мм
Габарити: 1487x432x1196h
Вага: 80 кг
Кольори деталей ігрової стінки можуть бути виготовлені в таких варіантах: бук, білий, жовтогарячий, жовтий, лаванда, червоний, зелений, зелена вода, блакитний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип стінки | лінійна (пряма) |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 1196 мм |
| Глибина стінки | 44 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 149 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Декоративні елементи | сталь |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад стінки | |
| Стелаж | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 мес |
- Ціна: 5 302 ₴





