ПРИГОЛОК ЖИВОЇ ПРИРОДИ ПАРУС DS-1167

4 528 ₴
- В наявності
- Код: DS-1167
+380 (67) 961-28-42
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПРИГОЛОК ЖИВОЇ ПРИРОДИ ПАРУС
Стінка дитяча для іграшок призначена для комплектації дошкільних установ.
Колір корпусу стінки виготовлений із ЛДСП Білого кольору або Бук, двері стінки виготовлені з ЛДСП кольорового (червоний,зелена вода, жовтогарячий,зелений, жовтий, блакитний, сакура, ваніль,дуб молочний)
Облицювання дверей і полиць ПВХ 0.5-0.6 мм жовтого кольору.
Модель: "УГОЛОК ЖИВОЇ ПРИРОДИ ПАРУС"
Габаритний розмір виробу: 1215*1077*1240 мм.
Кольори деталей ігрової стінки можуть бути виготовлені в таких варіантах: бук, білий, жовтогарячий, жовтий, лаванда, червоний, зелений, зелена вода, блакитний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип стінки | лінійна (пряма) |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 124 мм |
| Глибина стінки | 108 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 122 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Декоративні елементи | сталь |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад стінки | |
| Стелаж | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 мес |
- Ціна: 4 528 ₴






