Велопаркування на 3 велосипеди Cross-3 Save Польща

3 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: НФ-00000694
+380 (67) 961-28-42
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велопаркування CROSS-3 SAVE — двостороння велопарковка, яка підходить для велосипедів будь-яких видів і розмірів, включно з велосипедами з дисковими гальмами.
Технічні характеристики:
- Стан — новий
- Кількість паркомест — 3
- Розміри (ШхВхГ) — 96х42-51х54 см
- Ширина позиції — 6,5 см
- Відстань між позиціями — 42 см
- Висота поручнів — 80 см
- Вага — 15 кг
- Матеріал — оцинкована сталь
- Спосіб монтажу — на землю (гвинти в комплекті)
- Метод паркування — двосторонній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grostech |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 51 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість місць | 3 |
| Тип | Велопарковка |
| Ширина | 96 мм |
- Ціна: 3 750 ₴






