Велопарковка на 3 велосипеди Echo-3 Wall Польща

3 375 ₴
- Немає в наявності
- Код: НФ-00000323
+380 (67) 961-28-42
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характерною відмінністю цієї велопарковки є можливість регулювання кута паркування. Ця велостійка ідеально підходить для гаражу чи підвалу.
Технічні характеристики:
Стан - новий
Кількість паркомісць - 3
Розміри (ШхВхГ) - 96х43х33 см
Ширина позіції - 6 см
Відстань між позиціями - 42 см
Вага - 6 кг
Матеріал - оцинкована сталь
Спосіб монтажу на стіну (гвинти в комплекті)
Метод паркування - односторонній
Регулювання кута паркування - від 90 до 45 градусів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 43 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 96 мм |
| Кількість місць | 3 |
| Тип | Велопарковка |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 3 375 ₴





