Острые профессиональные машинки для стрижки волос Gemei, Триммер для висков, Подстригательная машинка SQ-54

281 ₴
- Нет в наличии
- Код: ba48r725n2
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
📦 Острые профессиональные машинки для стрижки волос Gemei, Триммер для висков, Подстригательная машинка SQ-54
💎 Машинка-триммер для стрижки волосся Gemei GM-6046 – прилад, який дозволить в домашніх умовах здійснювати грамотний догляд за рослинністю на обличчі – вусами, бородою.
💎 Машинка для стрижки волосся Gemei дозволяє в домашніх умовах зробити модну зачіску, або підтримувати її, без послуг перукаря. Модель володіє низьким рівнем шуму і вібрації, завдяки чому Ви не відчуєте ніякого дискомфорту під час роботи з тримером.
💎 Набір для стрижки Gemei GM-6046 призначений для стрижки волосся, бороди, вусів, видалення волосся з носа, вух.
З набором для стрижки Gemei Ви зможете забути про відвідування дорогих салонів і перукарень. Тепер будь-яку стильну зачіску ви створите буквально за лічені хвилини.
💎 За допомогою 3-х змінних насадок тример Gemei GM-6046 дозволяє зробити стрижку різної довжини. Встановивши потрібну довжину стрижки за допомогою насадок і включивши машинку одним легким рухом, можна приступати до роботи. Змінювати довжину стрижки максимально просто, як і доглядати за машинкою.
💎 В набір для стрижки волосся Gemei включено спеціальне масло для змащування ножів машинки, а також щіточка для чищення.
💎 Машинка Gemei оснащена легким і ефективним електричним приводом, який має знижений рівень шуму.
💎 Форма машинки Gemei GM-6046, розташування кнопок управління, розподіл ваги корпусу виконані з урахуванням всіх вимог сучасної ергономіки. Застосування цього приладу не перевантажує надміру користувача, управління не викличе ніяких труднощів.
💎 Характеристики машинки-триммер для стрижки Gemei GM-6046:
- ⭐ Ергономічна ручка
- ⭐ Ультраострое лезо
- ⭐ Антиковзка ручка
- ⭐ Ширина ножа: 40 мм
- ⭐ Ніж Т-подібний з нержавіючої сталі
- ⭐ Джерело живлення акумулятор
- ⭐ Вага: 230 г
- ⭐ 3 насадки: 3,6,9 мм
- ⭐ Час автономної роботи: 60 хв
💎 Комплектація:
- ⭐ Щітка для очищення
- ⭐ Мастило
- ⭐ Коробка
- ⭐ Знімні насадки
- ⭐ Машинка для стрижки волосся GM-6046
- ⭐ Мережевий шнур
🔧 Дополнительные параметры


- ⭐ Материал лезвий: Нержавеющая сталь
- ⭐ Состояние: Новое
- ⭐ Тип питания: Аккумулятор | Сеть 220 В
- ⭐ Количество насадок: 4
- ⭐ Страна производитель: Китай
- ⭐ Тип прибора: Набор для стрижки
- ⭐ Максимальная длина стрижки: 12
- ⭐ Дополнительные функции: Защита от перегрева
- ⭐ Производитель: Gemei
- ⭐ Минимальная длина стрижки: 3
- ⭐ Тип аккумулятора: Li-Ion
- ⭐ Цвет корпуса: Черный
- ⭐ Зона использования: Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В, Аккумулятор |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева |
| Зона использования | Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Товар | Острые профессиональные машинки для стрижки волос Gemei, Триммер для висков, Подстригательная машинка SQ-54 |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 281 ₴










