Електровелосипед Mifa 28 Grau Nexus7 120кг Німеччина

29 450 ₴
- Нет в наличии
- Код: НФ-00000396
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
Велосипед оснащений електродвигуном потужністю 250W/36V та акамуляторною батареєю на 11Ah, це дозволяє долати відстань до 80 км на одній підзарядці. Батарея розрахована на 800-1000 циклів.
Зміцнена конструкція рами - витримає велосипедиста вагою 120 кг
Двигун запискається системою Асист, тобто не має класичної ручки газу чи кнопки. Електродвигун вмикається автоматично коли Ви починаєте крутити педалі. Є чотири рівні потужності асистування.
У нас Ви отримаєте гарантійне (12 місяців) та післягарантійне осблуговування!
Технічні характеристики:
Рама: алюміній
Розмір рами: 46 см
Вага велосипедиста до 120 кг
Вага: 28 кг
Двигун : 36 Вольт / 250 Ватт
Батарея : 11Ah Samsung (1000 циклів)
Розмір коліс: 28 дюймів для зросту 165-185см
Обода: алюмінієві підсилені
Гальма: передні і задні V-brake + задні в педалях Nexus 7
Гума: innova
Швидкості: Shimano Nexus 7 швидкостей
Освітлення: Діодне перед і тил(функція стоянково світла) живиться від динамо
Комлпектація:
-велосипед
-зарядне
-документи фабричні ( на німецькій)
-гарантія від магазину 12 місяців
-ключі до батареї
Відеопрезентація електровелосипеду MIFA:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mifa |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 28 кг |
| Диаметр колеса | 28 мм |
| Дистанция пробега | 80 км |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мощность электродвигателя | 250 Вт |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 28" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Конструкция вилки | Пружинно-масляная |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Пол | Женский |
| Размер рамы | 17,5 - 19" |
| Рост велосипедиста | 170-185 |
| Тип велосипеда | Электровелосипед |
- Цена: 29 450 ₴







