Пневматична гвинтівка PRO Germany WF600 4,5 мм оптика 3-7х28

2 600 ₴
- Нет в наличии
- Код: НФ-0013
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
Пневматична гвинтівка PRO GERMANY WF600 4,5ММ користується популярністю серед користувачів зброї для активного відпочинку. Завдяки хорошій європейській якості, ця модель здобула широку популярність і за кількістю продаж значно випередила інші моделі аналогічного цільового сегменту.
Пневматична гвинтівка ідеально підійде для стріляння кульками та пульками (йдуть в наборі з гвинтівкою в кількості 250 шт). Підствольний тип заряджання надає їй міцності завдяки тому, що ствол при зарядженні не зламується. Початкова швидкість кулі – 280 м/с. Приклад PRO GERMANY WF600 4,5ММ зроблений з дерева.
Не пропустіть можливість придбати цей товар!
Калібр: 4,5 mm (.177)Характеристики:
- Початкова швидкість: 280 m/s!!!*
- * з підсиленою пружиною

- Заряджання: підствольний ричаг
- Вага: 3300 g
- Довжина ствола: 380 mm
- Ствол нарізний
- Загальна довжина: 1020 mm
- Приціл: Tru Glo
- Приклад: Дерево
- Запобіжник: Так
- Монтаж: "ласточкин хвіст" 11мм
Дозвіл на наші гвинтівки не потрібен! тут деталі
Гарантія 12 місяців. Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
В нас є всі запасні частини для гвинтівок!
СКЛАД КОМПЛЕКТУ:
- Гвинтівка пневматична PRO Germany WF600 4,5 mm
- Оптичний приціл 3-7x28
- Підсилена пружина
- Пульки 250шт турецькі Oztray 0,51 гр.
Гвинтівку правильно заряджати настипним чином:
- левою рукою тримаєте приклад, права рука взводить ричаг
- після фіксування пружини (щолчок), приклад фіксуєте під лівою рукою (як на фото1), а ричаг тримаєте кистю лівої руки
- тепер у Вас вільна права рука для заряджання кульки (фото2)
- такий порядок заряджання виключає травматизм !!!
-
Висновок: Утримання ричагу під час заряджання - виключає самовільне закривання камери ствола!!!


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kandar |
| Страна производитель | Польша |
| Длина ствола | 380 мм |
| Калибр | 4.5 мм |
| Количество зарядов | 1 |
| Начальная скорость | 280 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршневая |
| Тип взвода | Подствольный рычаг |
| Тип ствола | Нарезной |
| Дополнительные | |
| "Ласточкин хвост" для крепления оптики | Да |
| Материал приклада/рукоятки | Дерево |
| Прицельные приспособления | Коллиматорный прицел, Лазерный прицел, Оптический прицел |
| Общие | |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Общая длина | 1020 мм |
| Предохранитель | Да |
| Монтадна шина | Да |
| Приклад | Дерево (є полімерний) |
| Приціл | Tru Glo |
| Ствол нарізний | Да |
- Цена: 2 600 ₴










