Пневматична гвинтівка Artemis Snowpeak SR 1000S 4.5 mm. (газова пружина)

4 800 ₴
- Нет в наличии
- Код: НФ-00858
+380 (67) 961-28-42
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ARTEMIS SR1000 4.5MM - це технологічно просунута пневматична зброя в сучасному стилі. Ідеально підходить для стрільців, які шукають хорошу, міцну гвинтівку за вигідною ціною.
Завдяки використанню газової пружини пневматична зброя забезпечує підвищену точність пострілу за рахунок зменшення віддачі та вібрації, відсутність зниження початкової швидкості при зносі та тиху роботу всього комплексу механізмів. Монтажна планка типу «ластівчин хвіст» (11-12 мм) дозволяє монтувати на пневматичну зброю широкий спектр оптичних прицілів .
Технічні дані:
- Калібр: 4,5 мм
- Тип: газова пружина
- Нарізний ствол
- Регульований курок
- Інтегрований шумоглушник
- Максимальна початкова швидкість: 305 м/с
- Енергія: 17 Дж
- Вага: 3,7 кг
- Довжина ствола: 45 см
- Загальна довжина: 124 см.
- Виробник: Artemis
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARTEMIS |
| Страна производитель | Китай |
| Длина ствола | 450 мм |
| Калибр | 4.5 мм |
| Количество зарядов | 1 |
| Начальная скорость | 305 м/сек |
| Тип | Газо-пружинная |
| Тип взвода | Перелом ствола |
| Тип ствола | Нарезной |
| Дополнительные | |
| "Ласточкин хвост" для крепления оптики | Да |
| Материал приклада/рукоятки | Пластик |
| Предохранитель | Ручной |
| Прицельные приспособления | Регулируемая прицельная планка с мушкой, Оптический прицел |
| Общие | |
| Вес | 3.7 кг |
- Цена: 4 800 ₴








