Пневматична гвинтівка PRO Germany B3-3P 4,5 mm 280 m/s оптика Kandar 4x28

3 350 ₴
- Нет в наличии
- Код: НФ-00015487
+380 (67) 961-28-42
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Найпопулярніша пневматична гвинтівка у своєму ціновому класі. Калібр 4,5 мм.
Це типова пневматична гвинтівка, призначена для розваг і відпочинку. Приклад зроблений з ABS пластику (полімер). Прицільна планка регулюється по вертикалі та горизонталі. На монтажній рейці (ласточкін хвіст) можна встановити оптичний приціл.
Це типова пневматична гвинтівка, призначена для розваг і відпочинку. Приклад зроблений з ABS пластику (полімер). Прицільна планка регулюється по вертикалі та горизонталі. На монтажній рейці (ласточкін хвіст) можна встановити оптичний приціл.
Характеристики:
- Калібр 4,5 mm (.177)
- Початкова швидкість: 280 m/s!!! *
- * з посиленою пружиною

- Тип заряджання: піддульний важіль
- Вага: 3000 g
- Довжина дула: 380 mm
- Загальна довжина 1100 mm
- Прицел: Tru Glo
- Приклад: Полімер
- Запобіжник: Так
- Монтаж: ластівчин хвіст 11 мм
СКЛАД КОМПЛЕКТУ:
- Пневматична гвинтівка PRO Germany B3-3P 4,5 mm
- Оптичний приціл KANDAR 4х28
- посилена пружина
- Кульки 250 шт. турецькі Oztray 0,51 гр.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kandar |
| Страна производитель | Китай |
| Длина ствола | 380 мм |
| Калибр | 4.5 мм |
| Количество зарядов | 1 |
| Начальная скорость | 280 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршневая |
| Тип взвода | Подствольный рычаг |
| Тип ствола | Нарезной |
| Дополнительные | |
| "Ласточкин хвост" для крепления оптики | Да |
| Материал приклада/рукоятки | Пластик |
| Предохранитель | Ручной |
| Прицельные приспособления | Оптический прицел |
| Общие | |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
- Цена: 3 350 ₴










