Пневматичний пістолет Snow Peak SP500 калібру 4,5 мм

2 500 ₴
- В наличии
- Код: НФ-00015489
+380 (67) 961-28-42
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматичний пістолет Snow Peak SP500 калібру 4,5 мм
Рукоятка пістолета виконана з ABS пластику.
Рукоятка має ергономічний профіль, завдяки чому пістолет дуже добре лежить в руці, а отже, дозволяє робити більш точні постріли.
Повністю регульовані прицільні пристосування забезпечують точне налаштування мушки. У спусковому гачку розташований ручний перекидний запобіжник від неконтрольованих пострілів.
Технічні дані:
- модель: Snow Peak SP500
- початкова швидкість: 135 м/с
- загальна довжина: 380 мм
- довжина ствола: 220 мм
- вага: 925 грам
- калібр: 4,5 мм / .177
- класичний зламаний ствол
- регульований мушки
- енергія кулі нижче 15 Дж
У комплект входить:
1. Пневматичний пістолет Snow Peak SP500
2. Кульки - 1 баночка (250шт)
3. Інструкція
1. Пневматичний пістолет Snow Peak SP500
2. Кульки - 1 баночка (250шт)
3. Інструкція







| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snow Peak |
| Страна производитель | Китай |
| Длина ствола | 220 мм |
| Калибр | 4.5 мм |
| Количество зарядов | 1 |
| Начальная скорость | 135 м/сек |
| Тип взвода | Перелом ствола |
| Тип ствола | Нарезной |
| Общие | |
| Вес | 0.925 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные | |
| Предохранитель | Ручной |
- Цена: 2 500 ₴








