Велопарковка на 6 велосипедів Viro-6 Польща

5 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: НФ-00000948
+380 (67) 961-28-42
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велопарковка VIRO-6 - двостороння велопарковка, яка підходить для локальних обмежень. Цю велостійки можна встановлювати на землю.
Технічні характеристики:
Стан - новий
Кількість паркомісць - 6
Розміри (ШхВхГ) - 150х33х33 см
Ширина позиції - 6,5 см
Відстань між позиціями - 6,5 см
Вага - 14 кг
Матеріал - оцинкована сталь
Спосіб монтажу - на землю (гвинти в комплекті)
Метод парковки - двосторонній
Що необхідно знати про велопарковки читайте тут.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Purflux |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 14 кг |
| Высота | 330 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 1500 мм |
| Количество мест | 6 |
| Тип | Велопарковка |
| Ширина | 330 мм |
- Цена: 5 200 ₴





