Пневматичний пістолет S-3 4.5мм

1 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: НФ-00000116
+380 (67) 961-28-42
- +380 (50) 884-78-16
- +380 (96) 001-81-08
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Доброго дня !
до вашої уваги пневматичний пістолет S-3 4,5 мм
Однопострільний, прижинний пістолет калібру 4,5 мм. Початкова швидкість пострілу становить 110 м / с. Перевага пістолета ― профільована ручка з дерева. Міцна конструкція і довговічність, найважливіші особливості пістолета. Окрім того приціл регулюється в горизонтальному і вертикальному положенні .
Хороший продукт доступний за привабливою ціною!
Гарний варіант на подарунок або для активного відпочинку!
Склад комплекту
-
Пістолет S-3 4.5мм
-
інтрукція
- 4.5мм пульки 250шт
| Виробник | КНР |
| Модель | S3 |
| Початкова швидкість | 110 м/с |
| Калібр | 4,5 mm (.177) |
| Тип шруту | 4.5 mm |
| - | |
| Механізм | Пружина |
| Магазин | 1 шт. |
| Монтажна шина | ні |
| Запобіжник | ні |
| Ствол | Нарізний |
| Приціл | Відкритий |
| Blow Back | ні |
| Матеріал виконання | Пластик, метал |
| Повна довжина | 325 мм |
| Вага | 990 g |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Калибр | 4.5 мм |
| Начальная скорость | 110 м/сек |
| Тип ствола | Нарезной |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Пневматика |
- Цена: 1 200 ₴








